Skip to main content
logoTiande

Witamy na naszym blogu firmowym!

Każdego dnia pamiętamy o naszej misji, jaką jest nieustanny rozwój, stąd też zrodził się pomysł stworzenia bloga firmowego. Za jego pośrednictwem chcemy przybliżyć Państwu markę kosmetyków TianDe oraz dzielić się wiedzą, jaką dysponujemy z zakresu pielęgnacji całego ciała. Gwarantujemy, że nie zabraknie tu ciekawostek, porad i cennych informacji, które niewątpliwie Państwa zainteresują. Na wstępie opowiemy nieco o firmie oraz produktach, jakie oferujemy.

Centrum Serwisowe Kosmetyków Tiande w Rzeszowie zajmuje się sprzedażą oraz promocją produktów marki TianDe. Dbając o stały rozwój działalności, regularnie powiększamy sieć dystrybutorów, konsultantów oraz saloników firmowych, dając możliwość nawiązania współpracy i otworzenia własnego biznesu. Warto jednak podkreślić, że nie wiąże się to z ryzykiem, a przy tym gwarantuje osiągnięcie stabilizacji finansowej.

Nasze kosmetyki produkowane są na bazie naturalnych składników pochodzenia roślinnego i zwierzęcego (m. in. kolagen z ikry jesiotra, skóra i tłuszcz węża, olej z rekina, mucyna ślimaka, ślina z jaskółczych gniazd, żeń-szeń, placenta, imbir, złoto, srebro, perła, zioła tybetańskie). Zostały opracowane w oparciu o najnowsze badania naukowców, ale przede wszystkim – starożytne receptury medycyny chińskiej. Komponujemy je tak, by harmonijnie wspierały swoje działanie, dzięki czemu udaje się uzyskać wyraźny efekt synergii, bezpośrednio ukierunkowany na określony problem. Produkty, jakie oferujemy wyróżnia wysoka zawartość procentowa składników aktywnych. Dzięki temu charakteryzują się wysoką skutecznością a efekty stosowania można porównać do działania terapeutycznego. Jakość kosmetyków potwierdzona została międzynarodowy certyfikat ISO 9001-2000.

Marka TianDe to kosmetyki zarówno do pielęgnacji twarzy, jak i całego ciała oraz włosów. Ponadto nie brakuje profesjonalnych kosmetyków do makijażu, perfum, czy suplementów diety. Oczywiście to tylko niektóre kategorie w ofercie handlowej firmy. Pełną ofertę znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Gorąco zachęcamy do regularnych odwiedzin naszego bloga i pozdrawiamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *